jméno domény, obrana proti spamu, e-mail extraktor

On-line nástroje pro webmastery

levný webhosting, e-mail extraktor, ověřování domén, obrana proti spamu


E-MAIL EXTRAKTOR
Nástroj, který umí vytáhnout e-mailové adresy z libovolného textu, buď v podobě vhodné pro import do excelu nebo databáze, eventuálně oddělené středníkem pro vložení přímo do programu pro odesílání pošty.

MAILCRYPTOR
Víte jak zabránit spamu? Vyzkoušejte užitečný nástroj pro webmastery, pomocí kterého lze automaticky zakódovat e-mailovou adresu pro html stránku jako tzv. html entity, takže vizuálně se e-mailová adresa nezmění, ale automatické sběrače adres ji nerozpoznají. Vyhnete se tak spamování. (Nejlepší obrana proti spamu je prevence.)

DOMENATOR
Domény pod kontrolou. Užitečný víceúčelový nástroj pro doménová jména, pomocí kterého můžete provést ověření doménového jména (zkontrolovat, zda je doménové jméno ještě volné), zjistit případného vlastníka domény nebo vygenerovat různé kombinace doménových jmen.

Doporučuju:
solidní webhosting
Free hostingy mají sice něco do sebe, ale člověk nemůže čekat nic moc kvalitu, o podpoře ani nemluvě. Takže jsem hledal kde dostanu hodně a nezaplatim za to moc. Vyzkoušel jsem leccos a doporučit můžu tenhle hosting.
 
[ přesmyčky ] [ alfabeta ] [ cool trika ] [ polibek robotů ]

© 2002